Модель Victorinox Swiss Tool Spirit MXBS є одним з нових видань 2022 року. Крім темного покриття має ще одну особливість - два леза, що відкриваються однією рукою.
Особливості:
можливість відкривання однією рукою двох інструментів
вражаюче темне покриття
нейлоновий чохол у комплекті
Мультитул, що відкривається однією рукою - це зручно. А якщо є можливість відкривання не одного, а двух інструментів однією рукою - це фантастично! Ця модель має одразу два таких - звичайного леза та стрічкового. Через те, що одразу два ножа однорукі, інщі інструменти дещо змінили свій порядок розташування. Пилка по дереву зникла з інструментів. Всі інструменти фіксовані.
Перелік функцій - 24:
плоскогубці
- з кусачками для тонких і м'яких дротів до 40 HRC"
- з різаком для жорсткого дроту
ніж з гладким лезом та одноруким відкриванням
ніж з серейторним лезом та одноруким відкриванням
консервний ніж
- з викруткою 3 мм
відкривачка для пляшок
- з великою пласкою викруткою 6 мм
- з вскривачем ящиків/фомкою
- з дротогибом
викрутка 2 мм
шило з розгорткою
- з багатофункціональним гачком
ножиці
пилка по металу
- з надфілем
хрестова викрутка Phillips 1/2
стамеска 7 мм та скребок
- з повздовжним різаком ізоляції
- з поперечним різаком ізоляції
- з зачищувачем дроту
муфта для штопора
- з отвором для шнурка/темляка
Дуже зручно, що одразу мультитул комплектується чохлом. В даній моделі - нейлоновий чохол чорного кольору з петлею на ремінь та застібкою-липучкою.
Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
Розмір: 105 x 43 x 17 мм
Вага мультитула: 211 г
Особливості: всі інструменти фіксуються у відкритому стані
Початок видання: 2022 рік
Пакування: фірмова паперова скринька з логотипом Victorinox
Гарантія: пожиттєва гарантія якості матеріалів та виготовлення
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Не знаю, кто читает и почтет ли кто мой отзыв но хочу рассказать про свою сегодняшняю покупку мультитул Викторинокс. Это особая вещь и чехол кожанный на любой казус жизненный, универсальная штука и нужная.
Мне всегда нравились нормальные консультанты которые могут быстро и без сомнения сказать что подарить другу! Такая и ваша консультант, спасибо ей за дельный совет купить тул на 38 инструментов в коже, подарок сделал наши отношения с Тарасом намного ближе!
В переди лето +костры+походы+поездки+ рыбалки и прочяя ерунда - надо быть готовым во все оружии! Дык я купил себе у вас 36 функций в одном и хорошо, когда то пригодиться.
Все, моя Оленька не выдержала и отдала сегодня мне подарок на Валентинов День! Нож которым я бредил!!! До сих пор не верю своим глазам, так то оно. Моя жена самая лучшая на земле и нож самый лучший:)