Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Сувеніри, Подарунки

Уявіть собі буквально на одну хвилину, на що перетворяться свята і життя, як така, якщо з неї зникнуть подарунки? Уявіть, що більше не буде виснажливого дитячого (та й дорослого теж!) Очікування чарівних згортків від Святого Миколая та Діда Мороза, що перестануть світитися радістю очі мільйонів жінок на 8 Березня, а на дні народження не стануть збуватися нехай маленькі, але такі бажані і довгоочікувані мрії! Погодьтеся, перспектива досить сумна, і проблема тут криється аж ніяк не в самих презенти і підношення, а в тому душевного тепла і щирому уваги, які криються за ними!

Коли всередині вас народжується бажання купити подарунок коханій людині або одному, разом з ним народжуються і ті безцінні емоції, які, по суті, і роблять нас людьми, адже бажання дарувати добро і радість ближньому відрізняє людину від тварини. Складно оцінити важливість і значимість того моменту, коли закохані в хвилюванні дарують один одному до Дня Святого Валентина трепетно ​​вибрані сувеніри, коли чоловіки-воїни з гордістю приймають від близьких справжні чоловічі презенти, коли в весільні ювілеї чоловік і дружина обмінюються не тільки з любов'ю підібраними приятностями , а й роками доведеними клятвами відданості залишатися разом і в радості, і в печалі. Звичайно, почуття стоять на чолі всіх разом узятих подарунків, але і ці знаки уваги вносять свою значну лепту в кожен зі свят!

В асортименті інтернет-магазину Eau De Parfum ви знайдете великий вибір подарунків і сувенірів на будь-який смак для чоловіків, жінок і дітей, включаючи VIP-подарунки. Наші фахівці завжди готові допомогти з вибором покупки, якщо вам складно зробити це самостійно! У розділі " Подарунки і сувеніри " представлені оригінальні і креативні позиції на всі випадки життя, в тому числі: подарункові сертифікати різних номіналів; альбоми для фото Florentia; шкатулки Charme De Femme; статуетки Veronese; годинники настільні Pierre Cardin; дзеркала косметичні Leif Lowe; фляги S.Quire; мультитули Victorinox і багато іншого. Ми постаралися зробити все можливе, щоб ваш вибір подарунків був простим і приємним!
Відображати по : 24 шт
Сортування товару по : по популярності
від 297 до 2000 грн
від 479 до 559 грн
від 219 до 2239 грн
від 649 до 3279 грн
від 799 до 2924 грн
від 150 до 1419 грн
від 547 до 1580 грн
від 319 до 1009 грн
від 75 до 399 грн
від 205 до 499 грн
289 грн
від 619 до 674 грн
від 172 до 223 грн