Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Сувеніри, Подарунки

Уявіть собі буквально на одну хвилину, на що перетворяться свята і життя, як така, якщо з неї зникнуть подарунки? Уявіть, що більше не буде виснажливого дитячого (та й дорослого теж!) Очікування чарівних згортків від Святого Миколая та Діда Мороза, що перестануть світитися радістю очі мільйонів жінок на 8 Березня, а на дні народження не стануть збуватися нехай маленькі, але такі бажані і довгоочікувані мрії! Погодьтеся, перспектива досить сумна, і проблема тут криється аж ніяк не в самих презенти і підношення, а в тому душевного тепла і щирому уваги, які криються за ними!

Коли всередині вас народжується бажання купити подарунок коханій людині або одному, разом з ним народжуються і ті безцінні емоції, які, по суті, і роблять нас людьми, адже бажання дарувати добро і радість ближньому відрізняє людину від тварини. Складно оцінити важливість і значимість того моменту, коли закохані в хвилюванні дарують один одному до Дня Святого Валентина трепетно ​​вибрані сувеніри, коли чоловіки-воїни з гордістю приймають від близьких справжні чоловічі презенти, коли в весільні ювілеї чоловік і дружина обмінюються не тільки з любов'ю підібраними приятностями , а й роками доведеними клятвами відданості залишатися разом і в радості, і в печалі. Звичайно, почуття стоять на чолі всіх разом узятих подарунків, але і ці знаки уваги вносять свою значну лепту в кожен зі свят!

В асортименті інтернет-магазину Eau De Parfum ви знайдете великий вибір подарунків і сувенірів на будь-який смак для чоловіків, жінок і дітей, включаючи VIP-подарунки. Наші фахівці завжди готові допомогти з вибором покупки, якщо вам складно зробити це самостійно! У розділі " Подарунки і сувеніри " представлені оригінальні і креативні позиції на всі випадки життя, в тому числі: подарункові сертифікати різних номіналів; альбоми для фото Florentia; шкатулки Charme De Femme; статуетки Veronese; годинники настільні Pierre Cardin; дзеркала косметичні Leif Lowe; фляги S.Quire; мультитули Victorinox і багато іншого. Ми постаралися зробити все можливе, щоб ваш вибір подарунків був простим і приємним!
Відображати по : 24 шт
Сортування товару по : по популярності
від 382 до 2576 грн
від 1059 до 5114 грн
від 579 до 639 грн
від 248 до 2539 грн
від 853 до 2328 грн
від 909 до 3309 грн
від 176 до 1609 грн
від 359 до 1139 грн
від 89 до 1069 грн
від 4459 до 8624 грн
від 233 до 569 грн
329 грн
від 709 до 764 грн
від 738 до 2340 грн