Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Про магазин

01
# Про магазин
Інтернет-магазин EauDeParfum почав свою роботу на початку 2003- го року і на сьогоднішній день є одним з провідних лідерів українського парфюмерно-косметичного ринку. Безцінний практичний досвід в сфері продажів, логістики і комунікацій, накопичений за довгі роки діяльності нашої компанії, дозволяє їй міцно утримувати свої рейтингові позиції серед конкурентів, з кожним роком збільшуючи персональну споживчу аудиторію. Магазин парфумерії, косметики та подарунків Eau De Parfum реалізує виключно оригінальну продукцію, ретельно дбаючи про свою бездоганну репутацію! Від імені постачальників ми гарантуємо кожному найвищу якість товарів, представлених в асортименті нашої компанії, а також мінімальні націнки на продукцію і послуги. Приділяючи максимальну увагу покупцям з різними фінансовими можливостями, ми постійно впроваджуємо різні програми лояльності, даруємо знижки, проводимо вигідні акції і розпродажі! Ми не зупиняємося в своєму розвитку ні на хвилину, намагаючись стати для вас найкращим місцем покупок в Україні!
02
# Про наших покупців
Ми нескінченно пишаємося тим, що нам довіряють більше 230 000 покупців, і це число постійно зростає! Компанія Eau De Parfum c перших днів діяльності була і залишається орієнтованою, в першу чергу, на запити, вимоги та інтереси тих, хто серед численних українських продавців парфумерії та косметики вибрав саме наш ресурс. Своєю чесною працею і справедливим, вкрай шанобливим ставленням до покупців ми день у день доводимо, що компанія www.EDP.ua гідна вашої довіри на все 100%. Саме про це свідчать численні, вдячні відгуки покупців, чиї очікування від зроблених замовлень виправдані сповна!
03
# Про асортимент
На сьогоднішній день Каталог компанії EDP включає в себе більше 180 000 товарів, в їх числі: нишевая, елітна, вінтажна парфумерія; авторські парфуми відомих українських парфумерів; декоративна косметика; доглядає косметика жіноче, чоловіче і дитяче; кухонний і столовий посуд, а також кухонне приладдя; сувеніри та подарунки; продукти харчування та багато іншого, без чого не обійтися в повсякденному житті і побуті. Фахівці нашого інтернет-магазину постійно моніторять ринок категорійної продукції, представленої в каталозі, аналізують її якість, вартість і актуальність, що дозволяє постійно поповнювати асортимент Eau De Parfum дійсно популярними і затребуваними позиціями за найоптимальнішою ціною. Про що з'являються новинки, як і про поточні акціїзнижкирозпродажу, ми поспішаємо своєчасно повідомити покупцям за допомогою смс і е-mail розсилок.
04
# Про доставку
Швидка і зручна доставка замовлень нашим покупцям - один з ключових питань в роботі інтернет-магазину EDP. Тісно взаємодіючи з кращими поштовими операторами і кур'єрськими службами України, ми робимо все можливе, щоб бажана покупка в найстисліші терміни виявилася в руках у свого володаря. Так, доставка замовлень по місту Києву здійснюється день в день, за умови оформлення покупки до 12 години дня і наявності товару на київському складі. Якщо замовлення оформлене після зазначеного часу, то він гарантовано відправляється адресату наступного дня. Більш детальна інформація доступна в розділі "Доставка і оплата". Ми раді кожному покупцеві, і робимо все для того, щоб ваш шопінг перетворився на справжнє задоволення!
05
# Про якість наших товарів
Ми дуже трепетно ​​ставимося до своєї репутації – магазина з 100% якістю. Репутації - яку ми завойовували роками копіткої праці. З цієї точки зору - найважливіше – чому варто приділяти увагу, при чому щохвилинне, щоденне і щорічне – це контроль якості реалізованих нами товарів. Ми дуже ретельно ставимося до того, що б на кожному етапі роботи, наші покупці були чітко впевнені в тому, що все, що вони можуть вибрати з широко асортименту представленого у нас – буде виключно якісним, брендовим, мати привабливий товарний вигляд, а так само, що дуже не маловажно – дотримуватимуться терміни придатності. За всім перерахованим ми стежимо не покладаючи рук і виносимо це в один з ключових наших пріоритетів.