Код товару: 0343
Silver Aqua Spray Спрей для відновлення молодості шкіри
Вік: для будь-якого віку
Тип шкіри: Нормальна і комбінована шкіра, Жирна-комбінована
Обсяг: 250 ml
Зріла шкіра потребує підтримки з боку антивікових компонентів. Ідеально, коли вони присутні у всіх етапах догляду, починаючи з тонізації.
Спрей для відновлення молодості - ефективний засіб для зволоження і корекції вікових змін. Усуває сухість і тьмяність, підвищує еластичність і пружність шкіри, розгладжує дрібні зморшки. Освіжає колір, вирівнює тон і рельєф.
При регулярному застосуванні засіб візуально усуває наслідки втоми і стресу. Підвищує тонус і еластичність, зменшує вираженість судинних проявів. Має антиоксидантну дію.
В комплексі із засобами основного догляду (anti-age кремами і сироватками) підсилює їх омолоджуючий і ліфтинговий ефекти.
Результат: зволожена, пружна, ніжна на дотик шкіра, ідеально підготовлена до подальшого догляду. Активовані процеси регенерації клітин, забезпечена профілактика старіння. Поступово розгладжуються дрібні зморшки.
• Містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту, що володіє високими проникаючими властивостями
• На відміну від термальних вод, забезпечує більш тривалий і моментально відчутний ефект зволоження
• Наявність в складі нано-срібла забезпечує ефект захисту та заспокоєння, таким чином знижуючи негативний вплив зовнішніх факторів на шкіру
• Ефективний при використанні в літаку, 100мл упаковка допускається до транспортування в літаку
• Зручний у використанні тоді, коли інші засоби недоступні - офіс, транспорт, спортзал, диско
• Абсолютно гіпоалергенний, підходить в будь-якому віці
• Спрей з гіалуроновою кислотою, за нижчою ціною, ніж термальні води!
Екстракт планктону Artemia Salina підвищує пружність, стимулює вироблення важливих для шкіри білків: колагену і фібронектину. Заряджає клітини енергією, захищає від зовнішнього стресу, посилює природну стійкість шкіри до дії ультрафіолету, уповільнює фотостаріння.
Гідролізат колагену формує " каркас " шкіри, запобігає появі та поглиблення зморшок.
Гель алое вера насичує клітини вологою, підвищує пружність, зміцнює імунітет шкіри. Гіалуронова кислота інтенсивно зволожує, підвищує здатність шкіри утримувати вологу, запобігає старінню і розгладжує зморшки. Прискорює процеси регенерації, підсилює дію інших активних компонентів.
Ефірна олія рожевого дерева заспокоює і відновлює, підвищує еластичність шкіри, підсилює захисну функцію епідермісу, усуває сухість і лущення.
Колоїдне срібло забезпечує природний антибактеріальний захист.
INCI: AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, POLYSORBATE 20, GLYCERIN, ARTEMIA SALINA EXTRACT, HYDROLYZED COLLAGEN, ARGENTUM COLLOIDALE, SODIUM HYALURONATE, ANIBA ROSAEODORA WOOD OIL, BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATЕ , LINALOOL, GERANIOL, LIMONENE
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Для меня данное средство - идеальное, а заодно универсальное! Использую как ороситель увлажняющий, как базу под макияж под крем, как средство для масок (добавляю немного масла апельсина и льна и наношу на 20-30 минут), а также как ночное восстанавливающее средство под сыворотку. Все варианты рабочие и эффективные!
Запомните, если вы проводите много времени у компа и чувствуете стянутость кожи, то этот спрей должен быть вашим главным средством для ухода за лицом! За долгие часы кожа от излучения пересыхает и потом начинает быстро увядать, а это средство ее подпитывает влагой и минералами.Мой совет тем, кто к советам прислушивается!
Два года подряд я пользую исключительно нашей косметикой Piel и полностью отказалась от всей остальной. Рекомендую потому что за это время я избавилась навсегда от прыщей на люу и подбородке, от дико жирной кожи, от черных точек на щеках и носу, от надоевших раздражений ни с того ни с сего. Я вижу каждый день свое лицо и благодарю производителя за средства, которые решили все мои проблемы, в том числе и за данный спрей!
Продукт №1 для нашего мрачного лета! Третий день моя скорая помощь на работе и дома, только перед употреблением как следует охлаждаю в холодильнике, получается этакая ледяная банька для лица и рук! Очень мелкий диспенсер - расход соответствующий!
У меня нормальный тип кожи, летом страдаю чрезмерным блеском в Т-зоне, как и большинство. Поэтому заказала в этот раз именно спрей для нормальной и комбинированной кожи, хотя до этого пользовалась только оранжевым для сухого типа. Спрей понравился, отличие есть. Для нормальной кожи спрей немного матирует кожу, но при этом не вызывает стянутости или сухости. Есть увлажнение и ощущение свежести. Именно этого мне и не хватало в этот летний зной)
Piel Cosmetics Piel Silver Aqua Spray - Спрей для умывания и увлажнения - 100 ml (cухая/чувствительная кожа) Та в таку пекельну спеку, яка стоїть зараз на вулиці, це один із самих необхідних продуктів! Зволожуючі спреї та термальну воду я ставлю на один рівень з засобами із спф. В мене шкіра дуже тонка та чутлива, і якщо вона втрачає вологу, то одразу стає сухою та ідуть лущення. І так само взимку. Цей спрей став моїм відкриттям, зручно, не дорого а головне, ефективно.
В жаркую погоду- настоящая полачка-выручалочка. Без запаха. распылитель крупноват
Прекрасный спрей. Отлично увлажняет и освежает кожу в жару, не портит макияж и хорошо закрепляет пудру. Спрей иногда использую в качестве тоника – брызгаю на лицо и потом протираю ватным диском. Нормально тонизирует, основной мой уход отлично ложиться на спрей. Не скатывается. Пользуюсь двумя объемами, так как удобно маленький брать с собой, а большой стоит дома.
Маленький об’єм, зручно брати з собою не тільки у валізу, а на прогулянку чи на роботу. Коли на вулиці +30 я навіть і не уявляю, як можна зволожити шкіру обличчя як не цим спреєм. У нього зручний флакон і розпилювач, не псує макіяж та дає відчуття свіжості та зволоження. Чесно, користувалась я і спреєм для сухої шкіри, особливої різниці між ними не відчула, обидва класні!
Спрей очень понравился, он хорошо увлажняет кожу, немного сужает поры и обладает антибактериальным эффектом. Очень подкупил состав – гиалуроновая кислота и наносеребро, отлично! Спрей иногда наношу вместо тоника на чистую кожу и в течении всего дня увлажняю лицо. Кстати, есть еще и маленький объем в 100 мл – очень удобно брать с собой в поездки и в самолетик)