Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!
Каталоги

Косметика

Незважаючи на те, що термін " косметика " (Др.гр. - прикрашає мистецтво) виник в Стародавній Греції, як стверджують деякі джерела, сам процес захисту і прикраси шкіри особи і тіла йде корінням чи не в кам'яний вік, коли первісні люди використовували соки рослин і смоли дерев, як перші косметичні засоби.

З тих пір минуло не одне тисячоліття, але як і раніше основу якісної косметики складають виключно природні компоненти з мінімальною кількістю хімічних домішок. Інтернет-магазин Про Де Парфуми має широку лінійку доглядають коштів, серед яких - натуральна косметика, органічна косметика і професійна косметика займають лідируючі позиції серед найбільш популярних товарів, якщо аналізувати статистику продажів і відгуки наших покупців. Вибрати й купити косметичну продукцію Kanebo , Valmont , Ahava , Mades Cosmetics , Vedaya , Dr Irena Eris і мн. ін. може будь-яка людина, якій не байдужі здоров'я і краса його шкіри!

Давайте тепер ближче познайомимося з тим, що іменується " косметикою ", і розберемося, чому ж без неї не обійтися нікому. Головне завдання даної категорії продукції - всебічний догляд за шкірою обличчя і тіла, а також за волоссям , з метою запобігання найменших ушкоджень і передчасного старіння, а також відновлення структури шкірних покривів і волосяних цибулин в разі її порушення під впливом будь-яких шкідливих факторів. В основний перелік косметичної продукції, яку представляє наш сайт, входять наступні позиції, завжди доступні для онлайн-покупки: креми для обличчя і тіла, лосьйони, гелі, маски , бальзами , сироватки , молочко , шампунь для волосся , кондиціонер , фарба для волосся , спрей , зубний еліксир і зубна паста , дезодорант і багато іншого.

Погодьтеся, відмовитися хоча б від чогось із списку навряд чи представляється можливим, так як всі перераховані вище засоби давно і дуже міцно увійшли в наше життя, не тільки гарантуючи здоровий зовнішній вигляд і доглянутість, а й надійно забезпечуючи нам внутрішній і зовнішній комфорт. І це цілком природно! Бо, всім нормальним людям властиво бажання добре виглядати і приємно пахнути, тим більше, що цього вимагають елементарні правила соціуму, в якому кожен з нас так чи інакше задіяний.

Крім того, використання шампуню, мила або гелю для душу забезпечує тілу і волоссю необхідну дезінфекцію і чистоту, але в той же час пошкоджує їх природний захисний шар. Для того, щоб заново відновити його цілісність, необхідно після водних процедур застосовувати відповідні бальзам, крем, молочко, масло і т.д. Як правило, ці кошти мають поживними, зволожуючими, що регенерують або захисними властивостями. Безумовно, для досягнення максимального ефекту і щоб уникнути небажаних алергічних реакцій лікарі-косметологи хором рекомендують придбати професійну органічну або натуральну косметику, яка не просто окупає вкладені в рекламу фінанси, а насправді працює! Фахівці магазину Eau De Parfum приєднуються до думки професіоналів, і запрошують вас вибрати на нашому сайті edp.ua кращу косметику для особи, тіла і волосся за найкращою ціною в Україні!

Створюйте свою красу власними руками!)

 

Відображати по : 24 шт
Сортування товару по : по популярності
від 302 до 374 грн
від 247 до 301 грн
від 148 до 336 грн
від 696 до 849 грн
від 1127 до 2363 грн
від 327 до 874 грн
від 378 до 974 грн
від 891 до 1086 грн
від 460 до 1124 грн
від 1588 до 3499 грн
від 99 до 418 грн
від 574 до 1349 грн
від 180 до 799 грн
від 107 до 261 грн
від 53 до 2000 грн
від 144 до 270 грн
від 70 до 361 грн
від 169 до 336 грн
від 70 до 180 грн
від 727 до 1186 грн
від 279 до 419 грн