Шкіряний аромат Inara Black від бренду Afnan Perfumes втілює справжню розкіш та міць, характерні для кращих традицій арабської парфумерії. Створений для впевненого у собі чоловіка, він створює навколо нього благородну ауру, наголошуючи на унікальному стилі та харизмі. Парфумована вода розкривається поступово, спершу даючи відчути силу та енергію природи, а потім шар за шаром оголюючи привабливий теплий характер.
Початкова нота обволікає тіло в перші хвилини багатим акордом. Теплі та землісті відтінки створюють відчуття сили та надійності, а свіжі трав'яні переливи додають легкої природної свіжості.
Нота серця таїть у собі м'яку насолоду амбри, яку посилюють пікантні прянощі. Звучить дуже динамічно та дуже пристрасно.
Кінцева нота завершує гру бархатистою теплою шкірою, оточеною спокусливим мускусним шлейфом.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!