Eye Tonic - це тане текстура, кульковий аплікатор і спеціальна техніка нанесення для ідеального комплексного дії. За 4 тижні кола під очима помітно зменшуються завдяки комплексному впливу на 3 причини їх появи: недостатня мікроциркуляція, тонкість шкіри і гіперпігментація. Рух кулькового аппликатора підсилює дренаж шкіри навколо очей. Ліпотріпептід стимулює синтез колагену, щоб підвищити щільність шкіри.
Біофлавоноїд мандарина і екстракт кінського каштана зменшують синяву під очима за рахунок поліпшення мікроциркуляції крові. Екстракт лакричника регулює підвищену пігментацію, приводячи до освітлення коричневих плям.
Поради щодо застосування: Наносити вранці і/або ввечері на очищену шкіру. Перед використанням збовтати флакон. Провести кульковим аплікатором по контуру очей, що не натискаючи на шкіру. Повторити 2-3 рази, рухаючись від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Легкими поплескування пальців дати засобу вбратися, потім ніжно розгладити шкіру.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!