Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Житомир

Житомир - старовинне місто на Кам'янці, батьківщина С.П.Корольова


купити духи Житомир

Житомир - місто, розташоване в самому центрі України, на Замковій горі, між річками Кам'янка та одним з рукавів Тетерева, - є великим історичним, економічним і культурним центром Житомирської області, перша згадка про який датується 1240-м роком. Однак історики, спираючись на результати розкопок археологів, стверджують, що вже в II-му тисячолітті до нашої ери ця місцевість служила стоянкою для стародавньої людини. Саме до цього тимчасового періоду - бронзової епохи і початку залізної - відносять вчені археологічні знахідки, знайдені на території сьогоднішнього Житомира. Існує багато легенд про те, як з'явилася назва міста, але найбільш вірогідною вважається та, в якій Житомир отримав своє ім'я на честь одного з вірних дружинників двох великих князів київських - Діра та Аскольда.

Сучасний Житомир займає велику площу в 65 квадратних кілометрів, на ній вдало є сусідами історичні квартали і новобудови, вміло вписані в загальний архітектурний ансамбль міста. Серед визначних пам'яток, шанованих жителями міста і його гостями, можна сміливо виділити Соборну площу - офіційний історичний центр, водонапірні башти на Петровській горі, зведений в XIX столітті Спасо-Преображенський собор, Парк культури ім.Ю.Гагаріна, Спасо-Преображенський Тригірський чоловічий монастир, музей пожежної охорони і багато інших, які обов'язково варто подивитися, якщо ви опинитеся в цьому чудовому місці під назвою Житомир!


Умови доставки парфумерії та косметики в Житомирі


якісна парфумерія в Житомирі

Житомир вже багато років є крупним торговим центром, - на кожному кроці тут можна зустріти модні бутики одягу, взуття та аксесуарів, а також популярні магазини з парфюмерно-косметичною продукцією, яка користується у жителів і гостей міста величезним попитом. У зв'язку з постійним зростаючим інтересом до товарів даної категорії, як ніколи стали затребуваними інтернет-магазини, що пропонують замовити і купити духи в Житомирі. Найбільш відомим з них є Eau De Parfum, чий асортимент дозволяє задовольнити бажання і вимоги кожного покупця, якими б різноманітними вони не були. Крім величезного вибору продукції, представленої на сайті EDP www.edp.ua , - оригінальна парфумерія та якісна косметика для жінок, чоловіків і дітей - магазин пропонує комфортну і швидку доставку замовлень в Житомирі, Житомирської області і по всій Україні. Доставка може бути здійснена кур'єром, Укрпоштою, Новою поштою або Міст Експрес, - спосіб і адреса покупець вибирає самостійно при оформленні своєї покупки! Відділення поштового оператора, місце роботи, поріг будинку, - ви отримаєте своє замовлення там, де вам зручно, - О Де Парфуми йде назустріч кожному покупцеві, роблячи процес придбання нових товарів ще привабливішим!


Косметика і парфумерія в Житомирі від EDP ​​Завдяки EDP, оригінальна парфумерія в Житомирі від кращих світових брендів, з гарантією від виробника, доступна для всіх, хто прагне купити якісний парфум, елітну туалетну і парфумовану воду, нішеві аромати, рідкісні вінтажні духи, які зберегли живий і трепетний дух минулої епохи. Крім того, магазин косметики в Житомирі Eau De Parfum - це неймовірний асортимент засобів для ефективного догляду за шкірою і волоссям, широка лінійка продукції для створення неповторного макіяжу, вишукані сувеніри та пам'ятні подарунки, натуральні оздоровлюючі препарати Apifito-Pharm, набори посуду для кухні, кухонні начиння, барне скло і багато іншого, без чого складно обходитися в побуті. Відвідавши наш інтернет-магазин парфумерії (Житомир), ви переконаєтеся в тому, що ціни можуть бути адекватними, менеджери - компетентними і уважними, акції - вигідними, а економія - реальної, а не міфічною! Зверніть особливу увагу на розділи " Знижки до 70% " і " Знижки за часом ", в яких можна купити духи в Житомирі по найбільш конкурентною вартістю! Зробіть свої покупки бажаними, а задоволення від них - максимально відчутним!