Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Запоріжжя

  Eau De Parfum в Запоріжжі
Історія Запоріжжя - одного з старовинних міст, розташованих на березі річки Дніпро, бере свій початок в 1770 році, коли Катерина Друга , Велика російська імператриця, видала Указ про захист південних кордонів своєї держави від руйнівних турецьких і татарських набігів шляхом зведення безлічі фортечних споруд на прикордонній лінії Російської імперії. Одним з таких споруд стала фортеця Олександрівська, побудована на лівобережжі Дніпра і є частиною Новоднепровской лінії захисних укріплень. Після п'яти років, в 1775 році, на місці Олександрівської фортеці було офіційно засновано поселення Олександрівськ, яке в 1806 році стало містом.   Своє теперішню назву - Запоріжжя - Олександрівськ отримав вже після революції 17-го, в 1921 році, а через два роки місто Запоріжжя набув статусу центру Запорізького округу.  

купити духи Запоріжжя
 

В даний час Запоріжжя та Запорізька область є одним з найбільших промислових регіонів України, розвиненим культурним та історичним центром, - за рахунок розташування в межах міста легендарного острова Хортиця, чия багатовікова історія гідна пильної уваги кожного українця, а також Дніпровської ГЕС, гребля якої була названа ще одним чудом світу.

Для жителів Запоріжжя і всіх міст Запорізької області, які прагнуть купити оригінальну парфумерію і косметику провідних світових брендів з гарантією якості, інтернет-магазин Про Де Парфуми пропонує широкий вибір товарів і швидку доставку в Запоріжжі елітних духів , туалетної води , парфюмированной води , одеколону , які доглядають і декоративних косметичних засобів !

 

Любі друзі! Відтепер вам не треба чекати тижнями, поки бажаний замовлення виявиться, нарешті, у вас! Хочете замовити і купити елітний парфум в Запоріжжі? Заходьте на сайт edp.ua , вибирайте все, про що мріяли, з представленого величезного асортименту товарів в Eau De Parfum , і чекайте доставку парфумерії та косметики в Запоріжжі та Запорізькій області протягом найкоротшого терміну! Вдалих вам покупок і чудового настрою!

Інтернет-магазин EDP - ваш провідник в світ краси і здоров'я!
 

Запоріжжя - доставка замовлень від EDP

  • доставка замовлень здійснюється транспортною компанією « мiст Експрес », Новою Поштою, Укрпоштою в терміни, гарантовані даними поштовими операторами, але не більше 2-4 днів;
  • кожен житель Запоріжжя може оформити доставку замовлення кур'єром в будь-який зручний місце (офіс, квартира та ін.);
  • крім м.Запоріжжя, здійснюється доставка замовлень по Запорізькій області, в тому числі: Мелітополь, Бердянськ, Молочанськ, Пологи, горіхів, Гуляйполе, Приморськ, Енергодар і мн. ін.
  • системи онлайн відстеження посилок, які мають всі наші поштові оператори, дозволяють покупцям мати повну інформацію про переміщення їх замовлень між населеними пунктами і реальні терміни доставки;
  • Правила оплати замовлення і більше подробиць про доставку дивіться в розділі Оплата та доставка