Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Yohji Yamamoto Yohji - сліпуче сяйво СходуКоли кілька років тому японський Модний будинок Йоджі Ямамото ( Yohji Yamamoto ) оголосив про перезапуск своєї парфумерної колекції, раніше закритої за рішенням її власника, це було досить несподіване, але, тим Проте, дуже бажане і очікуване подія, яку з нетерпінням чекали сотні тисяч шанувальників ароматів бренду у всіх кінцях земної кулі. Рішення відродити композиції, випущені в минулому і поточному століттях, було прийнято, в першу чергу, для того, щоб зберегти парфумерні традиції Японії, і продовжувати далі інтегрувати їх в сучасну культуру Заходу.

Аромати Yohji Yamamoto є істинним, яскравим і виразним втіленням східного мінімалізму, в якому гармонійно поєднались класичні парфумерні мотиви, авангардні віяння 21-го століття, махровий японський перфекціонізм і природна, безмежна чуттєвість, властива жителям мегаполісів, позбавлених часу на зайву романтику і прояв власних емоцій .


Особливе місце в перевипущену колекції займає жіноча туалетна вода Yohji Yamamoto Yohji, вперше представлена ​​на світовому парфумерному ринку в 1996-му році. Її унікальна піраміда дозволяє зробити фантастичну подорож одночасно в минуле, сьогодення і майбутнє Країни Вранішнього Сонця, розсунути власні кордони фантазії і свідомості до нескінченності, пізнати світ, невідомий і незбагненний для тих, хто не є його споконвічної частиною. Купити духи Yohji Yamamoto - це все одно що доторкнутися до вічну загадку часу, якому підвладне з'єднати в одній миті спогади і мрії, енергію і спокій, молодість і старість, заперечення і твердження, красу і все, з чого вона з'являється.

М'яка, чарівна, вкрадлива композиція Yamamoto Yohji, - первісток в колекції Будинку, - розкривається ніжними і привабливими нотами жасмину, фрезії і кипариса, з плавним і теплим переходом в серцеву фазу і шлейф, наповнені бергамотом, мускатним горіхом, мускусом і сандалом. Спочатку парфум замислювався самим Ямомото, як щось надзвичайне, як протиставлення класичного парфумерному мистецтва, і саме таким він і вийшов! Автором аромату є талановитий французький парфумер Жан Керлео (Jean Kerlеo).

Аромати-антидепресанти: додайте сонця, тепла та фарб у сірі зимові будні! 2022-01-20 Аромати-антидепресанти: додайте сонця, тепла та фарб у сірі зимові будні! Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі найкращі парфуми, з якими вам не страшна ні затяжна зима, ні упадницькі настрої ... Парфумер Соня Констан: ароматні подорожі як можливість заглянути всередину себе 2021-10-20 Парфумер Соня Констан: ароматні подорожі як можливість заглянути всередину себе Приймаючи свої помилки, ми відкриваємо для себе інші творчі простори, в яких геть-чисто відсутні стереотипи ... Le Labo: як підкорити світ сміливими ідеями і ароматами майбутнього 2021-09-01 Le Labo: як підкорити світ сміливими ідеями і ароматами майбутнього Сьогодні ми з задоволенням розповімо вам про найбільш затребувані аромати марки, так гаряче улюбленої у всьому світі ... Чи псується парфумерія? Термін придатності та правила зберігання улюблених ароматів 2021-07-26 Чи псується парфумерія? Термін придатності та правила зберігання улюблених ароматів Не поспішайте позбуватися від аромату, навіть якщо його термін зберігання давно закінчився. ... Нові бренди: Beso Beach, Monotheme Fine Fragrances Venezia, Lui Niche, Agatho Parfum, Ella K Parfums 2021-06-10 Нові бренди: Beso Beach, Monotheme Fine Fragrances Venezia, Lui Niche, Agatho Parfum, Ella K Parfums Ми сьогодні познайомимо вас з кількома новими марками, чиї неймовірні композиції гідні всілякої уваги! ...