Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Информация про продукцію


Всі товари, представлені в нашій крамниці сертифіковані і мають оригінальне походження. Якщо на упаковці відсутня целофанова плівка (т.зв. слюдірованіе), то це не означає, що товар підроблений, так як у багатьох парфумерних ароматів упаковка в плівку не передбачена виробником. Багато помиляються, вважаючи відсутність плівки ознакою підробки. Якраз плівка і може приховувати підробку, тому що перевірити вміст при покупці Вам не дадуть. Розвіяти сумніви і підтвердити наявність плівки можна тільки у фірмових магазинах!
Завжди раді допомогти Вам у виборі улюбленого аромату!


Повернення і обмін


Відповідно до Закону про захист прав споживачів та Постанові Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 р (Додаток №3 - Перелік товарів) парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.

Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки, тому при отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра. Якщо Ви за зовнішніми ознаками бачите, що товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо.

Але в разі, якщо Ви виявите шлюб або пошкодження в отриманому товарі (не працює розпилювач, пошкоджений флакон - таке на жаль буває, але вкрай рідко), ми обов'язково змінимо його на товар належної якості.