Об`єм :100 ml
Стать :унісекс
Вид парфумерії :Тестер
Класифікація :Нішева
Тип :Парфумована вода
Рік створення :2016
Групи ароматів :Східні, Деревні
Базові ноти :Сандал, Смоли, Шкіра
Середні ноти :Геліотроп, Ладан
Верхні ноти :Берегомет, Цитрусні ноти, Перець
Країна ТМ :Італія
Simone Andreoli Eterno — глибокий і майже містичний за звучанням східно-деревний унісекс-парфум, випущений в 2016 році італійським нішевим парфумерним брендом Simone Andreoli. Ароматична композиція задумана, як уявна подорож по величному лісі, який живе своїм особливим життям, відгородившись непроникним щитом гілок від навколишнього світу. Він здатний надати захист і безпеку того, хто ризикне в нього прийти. Але лише в тому випадку, якщо прийшов до нього людина готова відчути в собі гармонію з навколишнім світом.
Верхній акорд парфуму починає звучання з ігристою свіжості цитрусових нот і іскорок пряного перцю. У центрі композиції майже містичний за звучанням димно-ароматичний ладан переплітається з п'янкої пряністю геліотропа. А на фінальному етапі звучання парфум огортає солодкуватими відтінками пряних смол, бархатисто-вершковими тонами сандалу і харизматичним запахом шкіри.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Грандиозный аромат в духе Филиппо Сорчинелли или Энди Тауэра! Вне правил, никакой тебе стройной пирамиды или логического построения нот! Неожиданный в каждом моменте и непредсказуемый и оттого еще более прекрасный! НО! Тяжелый. Да и как ему таким не быть, если все ноты - тяжеловесы, даже цитрус не сам по себе, а в виде отжатой корочки! Полюбила сразу и навсегда!