Туалетна вода Shirley May Deluxe Delightful створена для яскравих, життєрадісних жінок з тонким і чуттєвим сприйняттям навколишнього світу.
З першими нотами відчуваються свіжість і прохолода чарівного бергамота, яка соковито переплітається з яскравими мандариновими відтінками. Запашна смородина додає особливого шарму, а хрустке яблуко - делікатній солодощі. Квіткові ноти чарівні і казкові, народжують приголомшливий парфумерний букет з п'янкого жасмину, запашного конвалії, казкової магнолії і чарівною фрезії.
Стійкий і неймовірний шлейф окольцовивает всі ноти, зводить їх до розкішної, елегантною ароматичної композиції. Амбра, ваніль і пачулі створюють чуттєву гармонію в таємничої жіночої всесвіту краси і чарівності. Це запах радості, кокетства, елегантності і прозорих натяків.
* Зовнішній вигляд товару та комплектація може відрізнятися від зображення на сайті. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Швидко та зручно*
100% якість і оригінал
700 000+ задоволених клієнтів
Відгуки Shirley May Deluxe Delightful - туалетна вода - 100 ml(1)
Відгуки проходять модерацію і будуть опубліковані після перевірки! Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Якщо у вас є які-небудь питання по даному товару - задавайте їх тут
Надежда Вышелюк 2020-02-26
Это был мой эксперимент и больше он не повторится никогда! Не о что бы парфюм говенный, он вроде ничего так, выдержать можно и даже не задохнешься, но пахнет дешевизной и дикой простотой. Если нет денег и такой сойдет, но только в крайнем случае!
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Это был мой эксперимент и больше он не повторится никогда! Не о что бы парфюм говенный, он вроде ничего так, выдержать можно и даже не задохнешься, но пахнет дешевизной и дикой простотой. Если нет денег и такой сойдет, но только в крайнем случае!