Salvatore Ferragamo Uomo - туалетна вода - пробник (віалка) 1.5 ml
Код: EDP69390
0 голосів
Об`єм :1.5 ml
Стать :для чоловіків
Вид парфумерії :Пробник (до 3 ml)
Класифікація :Елітна
Тип :Туалетна вода
Країна ТМ :Італія
Аромат Uomo Salvatore Ferragamo втілив оргинальний погляд на свіжі і гурманські акорди в поєднанні з багатими і чуттєвими деревними нотами. Аромат Uomo Salvatore Ferragamo - нова композиція для чоловіків, покликана передати італійський стиль життя, а також традиції і новаторство.
Це дуже цілісна і збалансована композиція, де з'являється акорд італійського десерту тірамісу з його відтінками какао і вершків, контрастом до якого виступають підбадьорливі і освіжаючі ноти бергамота.
Значна кількість амброксана додає аромату динамічність і сучасне звучання. Чуттєві деревні ноти в базі об'єднують композицію. Незважаючи на гурманський акорд, ноти бобів тонка і сандалу, цей аромат є досить прозорим і є в ньому і інтрига, яка полягає в тому, що солодкі, потужні акорди переходять в свіжі і маскулінні.
Великий і важкий флакон в сучасному стилі дуже добре передає дух самого аромату. Обличчям аромату став Бен Барнс (Ben Barnes), молодий британський актор і музикант, що володіє манерами джентльмена. Фотографом рекламної кампанії, подробиці якої бренд поки не розкриває, став Франческо Карроззіні (Francesco Carrozzini).
Парфумери: Альберто Морійяс (Alberto Morillas) і Орельєн Гишар (Aurelien Guichard).
Верхні ноти: чорний перець, кардамон, бергамот
Ноти серця: тірамісу, квітка апельсина, амброксан
Базові ноти: кашемірове дерево, сандал, боби тонка
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!