Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Поскаржитись Директору

 
 

Маніфест підвищення якості

 

Дорогі наші покупці і друзі!

Ми довгий час працюємо виключно для того, щоб кожен Ваш візит в наш інтернет магазин був для кожного з Вас по-своєму приємним, радісним і яскравим позитивною подією і при цьому - обов'язково супроводжувався першокласним сервісом.

Зі свого боку ми чітко розуміємо необхідність і важливість кожної деталі: як зовні виглядає, наш магазин, ввічливе, а найголовніше - кваліфіковане спілкування наших співробітників, тематичні консультації, асортимент і різноманітність представлених товарів, дзвінки і вільна телефонна лінія, зручний пошук і навігація по нашому сайту, гнучка система знижок, великі програми акцій і лояльності.

Так що там говорити - адже безліч різних чинників, ознак і деталей - все це становить враження про нашу роботу.

Саме тому ми хочемо ввести в дію програму підвищення якості нашої роботи в цілому і в кожному конкретному аспекті   " Ваші побажання - Ваш Eau De Parfum " .

Ми будемо дуже раді, вдячні і вдячні в тому випадку, якщо Ви в своїх зверненнях   напишіть про Ваш враження роботи з нами, вкажете і відзначите всі наші недоробки, а так само зможете підказати ідеї і думки на тему: яким чином ми зможемо стати комфортніше і краще саме для Вас.

Для Вашої зручності ми створили форму зворотного зв'язку, де ви зможете описати свої погляди і думку, що стосується роботи нашого інтернет магазину .