Об`єм :125 ml
Стать :для чоловіків
Класифікація :Елітна
Тип :Туалетна вода
Рік створення :2020
Групи ароматів :Фужерні
Базові ноти :Ветивер
Середні ноти :Герань, Білі квіти, Зелене яблуко
Верхні ноти :Червоний апельсин, Зелені Ноти, М'ята, Чебрець, Мускатний горіх (Mace)
Країна ТМ :Італія
Бренд Police позиціонує композицію To Be Bad Guy як парфум для великого міста. Аромат дійсно просякнутий його енергією і заряджає рухатися до мети, адже big city life не сприймає іншого підходу. Ця фужерні мелодія ідеально зазвучить на впевненому в собі чоловікові і поповнить його повсякденний образ. Неординарний дизайн може зробити цей парфум перлиною вашого парфумерного гардеробу, а крім того, він непрозоро натякає, що піраміда цього аромату є неординарною.
Верхні ноти відкривають перед нами цитрусових колкость червоного апельсина, обпалює прохолоду м'яти, пряність чебрецю і мускатного горіха, а також трав'яну свіжість зелені.
Середні ноти передають звучання хрускоту стиглого зеленого яблука, терпкість ягідного сорбета і квітковий флер герані, а також ніжність білих квітів.
Базові ноти - це лаконічне завершення, яке формує шлейф, що складається з весняної свіжості, подарованої нотами ветівера.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!