Calantom II – один з останніх парфумерних релізів японського торгового дому Pola. Цей деревно-цитрусовий аромат був випущений на початку 2014 року і адресований солідним і діловим чоловікам.
Композиція розкривається свіжими нотами зеленої вербени, грейпфрута і білої фрезії. У середніх акордах солістами середземноморська лаванда, ірис і соковитий бергамот. У добротної, якісно виконаної базі аромату звучить фундаментальний атлаській кедр, мускус і благородне сандалового дерева.
Стильний, лаконічний флакон підкреслює статусність і відмінний смак свого володаря. Calantom II - витончена композиція з класичним звучанням, яка ідеально доповнить образ успішного, впевненого в собі чоловіка.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Бомба, в я творческом шоке. И это очень необычно, так вам скажу. Коллекционера редко чем можно удивить а уж тем более шикировать, но тут получилось у япошек. Упиваюсь и удивляюсь, такое месиво сотворить фантастическое, браво.