Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Pernoire Otimo - парфуми (духи) - 50 ml

Код: EDP143127

0 голосів

Об`єм :50 ml
Стать :унісекс
Класифікація :Нішева
Тип :Парфуми (духи)
Рік створення :2024
Групи ароматів :Східні, гурманські
Базові ноти :Османтус, Ваніль, Кедр
Середні ноти :Тютюн, Боб Тонка, Праліне
Верхні ноти :Айва, Кардамон, Ром
 Otimo - це слово португальського походження, яке можна перекласти як "відмінний" або "чудовий". Цей аромат - справжнє шедевр в світі парфумерії, він має здатність перетворити будь-який момент у надзвичайний та незабутній.
 
Otimo від Pernoire - це справжня поштовх для уяви, що переносить вас на берег карибського моря, де в повітрі лунають ноти рому, аромат кардамону та солодкава свіжість спелої айви. В серці цього аромату ви почуєте тютюнову ноту, яка нагадує про вогонь сигари, змішану з праліновими акордами та теплом бобів тонки. Базові ноти аромату розкриваються ванільним шлейфом, османтусом та деревними відтінками кедра, які створюють відчуття затишку та тепла.
 
Цей аромат належить до групи ароматів, які можна класифікувати як унісекс. Він ідеально підходить для вечірнього виходу у світ, де ви захочете виділитися серед інших. Otimo - це аромат для сміливих та впевнених у собі особистостей, які не бояться вибрати щось нове та неповторне.
8151 грн
7336 грн
економія 815 грн
До закінчення акції :
Питання по товару
Перейти в розділ РОЗПРОДАЖ
Доставка
По Києву на відділення Нової Пошти:
  • при 100% оплаті - 0 грн
  • накладений платіж - 172 грн
По Києву кур'єром Нової Пошти:
  • тільки при 100% оплаті - 0 грн
По Україні на відділення Нової Пошти:
  • при 100% оплаті - 0 грн
  • накладений платіж - 172 грн
По Україні кур'єром Нової Пошти:
  • тільки при 100% оплаті - 125 грн
Оплата:
  • готівкою, безготівкою
Гарантія:
  • 23 років на ринку України
  • 100% якість і оригінал
  • 700 000+ задоволених клієнтів
  • 250 000+ товарів в каталозі
* Зовнішній вигляд товару та комплектація може відрізнятися від зображення на сайті. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Відгуки Pernoire Otimo - парфуми (духи) - 50 ml
Поставте Вашу оцінку!
Відгуки проходять модерацію і будуть опубліковані після перевірки!
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Якщо у вас є які-небудь питання по даному товару - задавайте їх тут