Monforte 2 – красивий і гармонійний, як симфонія, східно-цитрусовий унісекс парфум, випущений популярним італійським нішевим парфумерним брендом Mazzolari. Складна і красива ароматична мелодія м'яко лягає на шкіру, радуючи тривалим і гармонійним шлейфового звучанням.
Парфуми з перших нот захоплює іскристим хороводом освіжаючих цитрусових нот апельсина, лимона і бергамота. Поступово аромат теплішає і в серцевому акорді розкривається розкішним дуетом п'янкого терпкувато-медового єгипетського жасмину і шовковисто-пряної турецької троянди в обрамленні вишуканої прянощі кардамону і витонченого мускатного горіха. А завершує звучання парфуму м'який ароматичний шлейф з бархатисто-вершкового сандалу і волого деревного ветівера у вишуканій вуалі з найніжнішої солодощі ванілі і аристократичним амбри.
Купити Mazzolari Monforte 2 (Маззоларі Монfорте 2)Ви можете в нашому інтернет магазині в Києві, Одесі та по всій Україні. В наявності є об'єми - 100 ml і тестер - Tester. У нас легко замовити унісекс парфумованну воду Mazzolari Monforte 2 бренду Мазоларі в Києві - доставка для Вас буде швидкою і вигідною!
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Кристально чистое звучание цитрусовых! До такой степени, что кажется во рту кусок льда из лимонного сока!! Потом резко духи теплеют за сечём амбры но совсем тёплыми так и не становятся, мускус в конце помешает!