Парфумерну лінію Making of Cannes заснував Audrey Guetta Courbiere в 2014 році. Дебютна колекція дому представлена 5 ароматами. Деревно-пряний альдегідний Rocher Princier - це єдина чоловіча композиція в лінійці.
Вона гармонійно поєднує благородство мінералів, міць деревних акордів і дорогоцінну розсип спецій. Уявіть собі князівський палац на скелі в Монако. Золоті промені сонця освітлюють жвавий місто, занурюючи його в атмосферу пишноти й урочистості. За залитої світлом набережній йде елегантний чоловік в чорному смокінгу. Він поспішає на легендарний прийом, де його вже чекає прекрасна супутниця.
Композиція: м'ята, альдегіди, ладан, кардамон, чорний перець, кориця, мускатний горіх, дубовий мох, уд, амбра, сандалове дерево.
Купити Making of Cannes Rocher Princier (Мейкін оf Каннс Роше Прінсер)Ви можете в нашому інтернет магазині в Києві, Одесі та по всій Україні. В наявності є об'єми - 75 ml і тестер - Tester. У нас легко замовити чоловічу парфумованну воду Making of Cannes Rocher Princier бренду Мейкін оf Каннс в Києві - доставка для Вас буде швидкою і вигідною!
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!