Cristiana Bellodi I Oriental Floral (Христина Беллоді) - унісекс-аромат, випущений в 2016 році маркою Cristiana Bellodi. Належить родин квіткові і гурманські.
Торговий дім: Cristiana Bellodi
Дата випуску діє до: 2016
Країна виробник: Італія
Пол: унісекс
Застосовується як: денні, вечірні
Класифікація аромату: квіткові, гурманські
Початкова нота: бергамот, мандарин, нарцис, троянда
Нота " серця ": геліотроп, жасмин, мед, орхідея, квітка апельсина
Кінцева нота: амбра, мирра, пачулі, сандалового дерева
Купити Cristiana Bellodi I Oriental Floral (Крістіна Беллоді І Оріентал Флорал)Ви можете в нашому інтернет магазині в Києві, Одесі та по всій Україні. В наявності є об'єми - 100 ml і тестер - Tester. У нас легко замовити жіночу парфумованну воду Cristiana Bellodi I Oriental Floral бренду Крістіна Беллоді в Києві - доставка для Вас буде швидкою і вигідною!
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Спасибо за обворожительную воду, она мне напомнила прошлогоднее путешествие на Крит, и маленькую церквушку среди гор и лугов в которой так сильно пахло ладаном. А вокруг цвели поля цветов и казалось, что я попала на другую планету! За сертификат тоже спасибо, на днях буду заказывать помаду и использую его заодно!