Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Нові бренди: Beso Beach, Monotheme Fine Fragrances Venezia, Lui Niche, Agatho Parfum, Ella K ParfumsУ каталозі інтернет-магазину Eau De Parfum ми зібрали найповніший перелік парфумерних компаній, що включає в себе такі старовинні європейські і східні будинку, як (Caron, Clive Christian, Fragonard, Bois 1920 році, Coty, Boucheron, Carthusia, Asgharali, DOrsay, Guerlain, Creed, Houbigant), чиї аромати давно вписані золотими літерами в історію світової парфумерії, так і прогресивні бренди двадцять першого століття, композиції яких більше нагадують сміливі експерименти або чудові полотна імпресіоністів, експресіоністів і футуристів одночасно (Floraiku, Beaufort London, House Of Sillage, Blood concept, CB I Hate Perfume, Illuminum, Kajal, Horatio London, Les Liquides Imaginaires).

Стрімка поява на світовому ринку нових гравців, імена яких або назавжди запалюються яскравими зірками на небосхилі, або незабаром безслідно зникають з людської пам'яті, логічним чином призводить до того, що образ сучасного парфумерного мистецтва невпинно видозмінюється, вдосконалюється, стає більш різнобічним, багатоплановим і осмисленим. Неймовірна конкуренція вже відомих, розкручених компаній і молодих прогресивних брендів змушує і ті і інші приділяти величезну увагу якості своєї продукції, її абсолютної ексклюзивності, що не має на увазі навіть найменшого плагіату, а також зовнішнім дизайном флаконів і упаковок, зобов'язаних відповідати їх вмісту і сьогоднішнім уявленням про візуальну естетику.


Як би там не було, але будь-яка новинка від ледь створеного будинку знаходить свого покупця, навіть якщо вона купується від палкого кохання до автора-парфюмеру, з чистого любпитства або від неможливості відвести погляд від дивовижного флакона. Ми уважно стежимо за всіма ізмненія на парфумерному ринку і прагнемо щодня оновлювати асортимент інтернет-магазину Eau De Parfum, наповнюючи його актуальними пропозиціями. Мрієте купити духи, про які прочитали анонс в модному журналі або рекламу на спеціалізованому сайті? Величезний вибір нишевой, елітної і вінтажного парфумерії дозволяє кожній людині підібрати собі аромат, відповідний його образу, смаку, стилю і фінансовим можливостям! І щоб допомогти вам у цьому непростому питанні вибору, ми сьогодні познайомимо вас з кількома новими марками, чиї неймовірні композиції гідні всілякої уваги!

Beso Beach (Бесо Біч)


Першим в списку знайомств варто іспанська Модний будинок Beso Beach, заснований в лютому 2012-го року і представляє собою ресторанну групу класу "люкс", відому і популярну в усьому світі. Розкішні заклади, розташовані в райських куточках нашої планети, призначені для сильних світу цього, незмінно ваблять до себе відвертим шиком, вишуканою кухнею, авангардним оформленням і заспокійливою обстановкою.


Залишаючи такі дивовижні місця, практично кожному хочеться забрати в своїй пам'яті їх шматочок, і саме це бажання лягло в основу парфумерної колекції Бесо Біч, що стартувала в квітні 2018 го і представленої сьогодні трьома фантастичними композиціями, створеними найбільшими парфумерами сучасності Крістофом Рейно (Christophe Raynaud) , Олівером Креспо (Olivier Cresp) і Анник Менардо (Annick Menardo). Жива, виразна, аристократична парфумерія Будинки заворожує чудовими пірамідами, далекими від класичних, але, тим не менше, нескінченно гармонійних, і викликає гостре бажання купити духи Beso Beach Beso Negro, Beso Beach Bendito Beso і Beso Beach Beso Canalla!


Вдихаючи чарівні букети бренду, ви переноситесь в іншу реальність, в якій є місце тільки безмежному синьому океану, золотий смузі сонячного пляжу і млості, що дозволяє забути про все інше!

Monotheme Fine Fragrances Venezia (Монотем Файн Фрагрансез Венеція)


За останні кілька років Італія подарувала світу чимало яскравих і самобутніх парфумерних марок, які слідують своїм, індивідуальним шляхом, випускаючи абсолютно неймовірну і неповторну ароматну продукцію. Серед них особливо виділяється нішевий бренд Monotheme Fine Fragrances Venezia, вперше заявив про себе на повний голос на початку зими 2005-г року і дуже швидко котра купила сотні тисяч шанувальників у всіх куточках нашої планети.


Сімдесят чотири дорогоцінні композиції, натхненні природною красою дикої природи, чарівним проявом життя в розпускаються на зорі квіткових бутонах, казковому співі птахів, граціозному тріпотіння крил метеликів, весняному пробудженні Матінки-землі, щедро віддає свої цілющі соки деревам і травам, хвилюючим закатам, заколисуючим куди -то вічно поспішають людство. Не дарма кількість бажаючих купити духи Monotheme Fine Fragrances Venezia з кожним роком зростає, - парфумерія Будинки здатна розбудити міцно сплять душі і почуття, змусивши вас заново повірити в себе і свої можливості!


Новаторські аромати, створені за італійськими класичним прописами, але в повній відповідності з актуальними модними тенденціями, - Ciclamino, Boccioli di Limone, Black Musk, Book of Citruses Bergamotto, Magnolia, Vanilla Blossom і ін. - створені талановитим майстром справ парфумерних Лоренцо Відалем (Lorenzo Vidal), що зумів незбагненним чином втілити в своїх "дітища" бездоганної якості не тільки бажання засновників марки, але магічну атмосферу флори і фауни, не пошкоджене людськими руками і безжальним прогресом.

Lui Niche (Луї Ніші)


Імена засновників третього в нашому списку французького Будинку нишевой парфумерії по нікому невідомих причин тримаються в найсуворішому секреті, проте, купити духи Lui Niche може кожен, хто вважає за краще масовості повну ексклюзивність! В Україні про цю селективну марку поки відомо лише вузькому колу шанувальників нестандартної парфумерії, але в Європі, Америці та на Близькому Сході аромати бренду, заснованого в січні 2013-го року, неймовірно затребувані і популярні.


Вперше марка була представлена ​​на Паризьких Сезонах Мод навесні того ж року, де познайомила широку публіку відразу з двома дебютними композиціями під назвами "Луї Ніш Countess" і "Луї Ніш Count", що отримала колосальний успіх у присутніх на схожий меропріяіі. В даний час колекція Будинку включає в себе шість різнопланових ароматів, з них - три жіночих і три чоловічих. Всіх їх відрізняє якийсь авангардизм, явно випереджає свій час.


Парфумери компанії, вільні у своїй творчості від будь-яких заборон, дозволили собі не обмежуватися зразковим якістю і красою в загальноприйнятому сенсі слова, створивши концентрати оголених емоцій, здатні вразити уяву. Парфуми Lui Niche вибирають справжні творці Прекрасного, люди з вишуканим смаком, які прагнуть у всьому побачити світло і позитив!

Agatho Parfum (Агата Парфум)


Ім'я талановитого і знаменитого парфумера Мауріціо Черіцца (Maurizio Cerizza) добре відомо всьому світу, як ім'я Майстра, який створив понад півсотні шедевральні ароматів для найвідоміших будинків Італії, Франції та Іспанії. Але своїм найбільшим успіхом Мауріціо зобов'язаний співпраці з новим селективним брендом Agatho Parfum, заснованим в Неаполі, у вересні 2017 го року. Всі шість унісекс-композицій з парфумерної колекції бренду були випущені в квітні 2019 го року, але працював над ними Черіцца більше трьох довгих років.


Згідно з численними міфами та легендами, свою назву марка отримала на честь обдарованого парфумера-самоучки по імені Агата, який проживав і творив у древніх Помпеях, зникли назавжди після виверження Везувію. Ця зворушлива і захоплююча історія стала фундаментом для народження нового Будинку, аромати якого натхненні багатим минулим Італії, її багатовіковим культурною спадщиною і чудовими традиціями, яскравими і вражаючими звичаями, неповторним гостинністю.


Описуючи свою безмірну і нескінченну любов до батьківщини на мові ароматних нот і акордів, Мауріціо запрошує нас не тільки купити духи Agatho Parfum, але і з головою зануритися в магічну атмосферу старовинних монастирів і храмів, чиї склепіння прикрашають фрески великих художників, запашних полів лаванди, чаклунського вересу і диких троянд, міфічних садів Геркулеса і мелодійних італійських пісень, від яких радіє душа! З чудовими духами Agatho Parfum Castiamanti, Agatho Parfum Rossopompeiano, Agatho Parfum Giardinoercole, Agatho Parfum 195 a.C., Agatho Parfum Adone, Agatho Parfum Fauno доторкніться до мистецтва, рівному яких немає!

Ella K Parfums (Елла До Парфумс)


Коли геніальним парфумерам набридає підкорятися правилам, нав'язаним ззовні примхливими замовниками, вони йдуть у вільне плавання і створюють власні будинки, щоб потім повністю віддатися творчості, до кінця висловивши в ньому самих себе. Саме так вчинила і велика Соня Констан (Sonia Constant), яка заснувала свою марку селективної парфумерії Ella K Parfums в листопаді 2017 го року. Говорячи про швидкий зліт бренду на парфумерний Олімп, обов'язково треба згадати ім'я Олівера Гальярді, вірного друга і помічника Соні, що взяв на себе управлінські функції компанії.


За неповних чотири роки Будинок встиг випустити одинадцять нішевих композицій, з яких одна - жіноча, а всі інші - унісекс. Автором усіх ароматів є сама Соня Констан, яка втілила в кожній дивовижної піраміді свою відчайдушну любов до життя, наповненого динамікою і змінами, наполегливим прагненням здійснювати заповітні мрії і добиватися поставлених цілей, умінням знаходити виходи з найбільш безнадійних тупиків, не втрачаючи душевної рівноваги, і здатністю любити щомиті за те, що воно настало! Уважно і глибоко вслухаючись в унікальні букети бренду, що вражають своїм неймовірним майстерністю, складно перебороти шалене бажання купити духи Ella K Parfums, що стали фаворитами для мільйонів!
Аромати-антидепресанти: додайте сонця, тепла та фарб у сірі зимові будні! 2022-01-20 Аромати-антидепресанти: додайте сонця, тепла та фарб у сірі зимові будні! Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі найкращі парфуми, з якими вам не страшна ні затяжна зима, ні упадницькі настрої ... Парфумер Соня Констан: ароматні подорожі як можливість заглянути всередину себе 2021-10-20 Парфумер Соня Констан: ароматні подорожі як можливість заглянути всередину себе Приймаючи свої помилки, ми відкриваємо для себе інші творчі простори, в яких геть-чисто відсутні стереотипи ... Le Labo: як підкорити світ сміливими ідеями і ароматами майбутнього 2021-09-01 Le Labo: як підкорити світ сміливими ідеями і ароматами майбутнього Сьогодні ми з задоволенням розповімо вам про найбільш затребувані аромати марки, так гаряче улюбленої у всьому світі ... Чи псується парфумерія? Термін придатності та правила зберігання улюблених ароматів 2021-07-26 Чи псується парфумерія? Термін придатності та правила зберігання улюблених ароматів Не поспішайте позбуватися від аромату, навіть якщо його термін зберігання давно закінчився. ... Нові бренди: Beso Beach, Monotheme Fine Fragrances Venezia, Lui Niche, Agatho Parfum, Ella K Parfums 2021-06-10 Нові бренди: Beso Beach, Monotheme Fine Fragrances Venezia, Lui Niche, Agatho Parfum, Ella K Parfums Ми сьогодні познайомимо вас з кількома новими марками, чиї неймовірні композиції гідні всілякої уваги! ...