Мускатний горіх – це плід вічнозеленого дерева, яке любить субтропічний клімат Африки та Євразії. До сімейства рослин відноситься десять видів. Ефір отримують з горіхової серцевини і використовують його в кулінарії, медицині, ароматерапії та парфумерії. Запах відрізняється насиченістю, пряністю та східними мотивами.
Пряна горіхова нота
Плоди мускатника на вигляд нагадують персики, які приховують усередині ядро. Саме воно і є сировиною для добування ефірної олії. Також серцевину вживають у їжу як спеції.
Цінується цей компонент ще з давніх-давен, де йому надавали цілющі і навіть містичні властивості. За монополію над мускатною торгівлею відбувалося багато зіткнень. Продукт цей ставився до розряду розкоші та екзотики, якої раніше не знали у Західному світі.
Олія має консистенцію тягучої рідини жовтуватого відтінку. Якщо його розбавляти, аромат лише посилиться. Пахощі відноситься в основному до східної палітри і застосовується більше для чоловічих парфумів.
Описати звучання можна як тепле, пряне, солодкувате з деревними акордами та легкою гіркуватістю. У літню спеку на шкірі воно неймовірно розкривається і дарує власнику привабливість, сексуальність, підкреслює стиль. Туалетна вода з горіховим смаком прирівнюється до афродизіаків – підвищує чуттєвість та томлення.
Духи з ароматом мускатного горіха: східний характер
Мускатний горіх у парфумерії застосовується частіше для чоловіків, ніж для жінок. Ароматна група – східна. Цей солодкувато-деревний акцент з ефектом прянощі дуже вигідно відтінює риси тютюну, дерева чи спецій. Вся композиція набуває цікавої гіркуватості.
Інгредієнт використовують у верхніх нотах, серцевих або базі, що відповідає за тривалий шлейф. Верхнє звучання відчувається відразу після нанесення парфумів на шкіру. Воно відповідає за перше враження. Через деякий час у гру вступає серце парфуму – основний характер та смак. За серцевими тонами оцінюють загальний ефект. Коли випаровуються середні відблиски, залишається базова довга аура.
Вишукана олія мускатника добре поєднується з ефірами:
- цитрусових;
- кипарису;
- чайного дерева;
- коріандру;
- гвоздики.
Ароматизатор рідко додають у великій кількості, адже він буде яскравішим за решту компонентів. Але правильне та помірне комбінування дозволить створити оригінальну текстуру.
Кращі парфуми з ароматом мускатного горіха можна знайти в каталогах магазину Eua de Parfum. Серед них жіночий парфум та туалетна вода для чоловіків. Продукція відноситься до елітної та нішевої категорій:
- Giorgio Armani, Acqua di Gio pour homme;
- Escentric Molecules Molecule 02;
- Christian Dior Fahrenheit;
- Christian Dior Forever and ever;
- Elizabeth Arden 5th Avenue.
Інтернет магазин EDP.UA пропонує вишукані зразки модних колекцій за привабливою ціною. Купити популярні в Україні аромати можна недорого для особливих випадків, або просто для настрою.