Дата випуску: 2013 р
Вражаюча нишевая парфумерна колекція Laboratio Olfattivo поповнюється новий, десятим за рахунком, виданням. Новинка, що носить ім'я Salina, буде запущена в кінці червня 2013, в концентрації Eau de Toilette, у флаконі об'ємом 100 мл.
Натхненням для нового аромату послужив острів Саліна Еолійська архіпелагу і безкраї морські простори, що оточують його. Salina став справжнім викликом для Laboratorio Olfattivo, адже при його створенні потрібно дотримуватися точно вивірені пропорції, крихкий баланс між синтетичними молекулами, необхідними для дотримання морської тематики, і натуральними інгредієнтами. Парфумер David Maruitte, раніше створив для Laboratio Olfattivo аромат Decou-Vert, впорався з цим складним завданням.
Salina - це акватичні-ароматична композиція, доповнена свіжістю цитрусових і чуттєвої теплотою смолистих і деревних нот. Піщаний акорд здійснюється за допомогою синергії ванілі, бобів тонка і деревних відтінків.
Salina, як побачив її David Maruitte - це пейзаж сонячного райського острова, в теплому повітрі якого панують аромати черепашок, піску і морської солі. Парфумер додав також ноти класичного Calone - ароматичні та зелені акорди лаванди і мирта, відмінно підкреслюють морське настрій.
Верхні ноти: цедра лимона, соснові голки, морська сіль. Серце: акорд теплого піску, мирт, полин, морські бризки, лаванда. База: ваніль, кедр, боби тонка, білий мускус.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!