Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Кривий Ріг

  Eau De Parfum в Кривому Розі

купити духи Кривий Ріг
Якщо запитати жителів Кривого Рогу, за що вони його люблять, то у відповідь ви незмінно почуєте: " За все! ". І це буде правдою, бо неможливо не любити місто, чия краса зачаровує в будь-який час року, а протяжність - найдовша серед всіх європейських міст!  
  А починалася історія Кривого Рогу в 1775 році з невеликого поштового стану з такою ж назвою, спорудженого за розпорядженням Петра Калнишевського , останнього кошового отамана великої Запорізької Січі, на місці злиття річок Інгулець і Саксагань. У 1860 році поштовий стан був внесений до відповідного державного реєстру Російської імперії, як місто Кривий Ріг. Існує багато легенд, що пояснюють походження назви міста, проте найпоширеніша і популярна з них говорить, що ім'я було запозичено у стороннього козака Рога, якого місцеві жителі нарекли " Кривим ".   Багато чого довелося пережити криворіжцям за час існування їх рідного міста, в тому числі - практично повне руйнування його стін під час Великої Вітчизняної Війни, але любов до Кривого Рогу, таки, творила справжні чудеса!


Сьогодні Кривий Ріг і Криворіжжя - це найбільший в Україні індустріальний і промисловий центр, невичерпне джерело корисних копалин, в тому числі - охри, бурого вугілля, мармуру, залізної руди, рідкоземельних металів   мн. ін., завдяки якому багато майбутні покоління українців забезпечені безцінними елементами на століття вперед!
  Як і жителі всіх інших українських міст, криворіжці жваво цікавляться останніми модними тенденціями і новинками парфумерії та косметики, прагнуть купити в Кривому Розі духи, туалетну воду, елітний парфум , одеколон , що доглядають і декоративні кошти для особи і тіла ! Йдучи назустріч численним побажанням наших покупців, інтернет-магазин Про Де Парфуми тепер здійснює доставку в Кривому Розі парфумерії та косметики від провідних світових брендів таких як G ivenchy , Мontale , Сhristian Dior   в найстисліші терміни!

На сайті нашого магазину edp.ua кожен житель Кривого Рогу і Криворіжжя може в будь-який час доби вибрати, замовити і купити оригінальні люксові, нішеві і вантажні духи, кращі засоби для макіяжу та догляду, подарунки і сувеніри від легендарних брендів, товари для здоров'я і самих маленьких! Широкий асортимент товарів Eau De Parfum дозволить кожній людині вибрати саме те, що йому потрібно за найоптимальнішою вартості, а з завданням організувати доставку елітної парфумерії в Кривому Розі і Криворіжжя ми впораємося на відмінно!

З інтернет-магазином EDP ваші мрії стають реальністю!  
 


Умови доставки парфумерії та косметики в Кривому Розі
 

  • доставка замовлень здійснюється транспортною компанією « мiст Експрес », Новою Поштою, Укрпоштою в терміни, гарантовані даними поштовими операторами, але не більше 2-4 днів;
  • кожен житель Кривого Рогу і Криворіжжя може оформити доставку замовлення кур'єром в будь-який зручний місце (офіс, квартира та ін.);
  • системи онлайн відстеження посилок, які мають всі наші поштові оператори, дозволяють покупцям мати повну інформацію про переміщення їх замовлень між населеними пунктами і реальні терміни доставки;
  • Правила оплати замовлення і більше подробиць про доставку дивіться в розділі Оплата та доставка