Завантаження сторінки ...
Ваш кошик порожній!
Вдалих Вам покупок!

Конфіденційність

 

Збір і використання інформації.


Компанія " Eau De Parfum " отримує інформацію про своїх користувачів в разі реєстрації користувача на нашому сайті.

Загальні питання.
Якщо користувач прийме рішення зареєструватися на сайті компанії " Eau De Parfum ", то може знадобитися надання його персональних даних (контактної інформації).
Зі свого боку ми пропонуємо нашим користувачам надавати інформацію про себе на нашому бланку замовлення. У цій формі користувач повідомляє контактну інформацію (наприклад, прізвище та адресу для доставки).
Компанія " Eau De Parfum " буде використовувати ці відомості виключно за призначенням, а саме, для оформлення замовлення і надіслати контактну інформацію до відділу логістики та доставки – з метою оптимізації транспортних процесів і скорочення часу між здійсненням і отриманням замовлення – прямо в руки.
Якщо в процесі обробки замовлення виникає необхідність в будь-яких уточнень, ми використовуємо отриману контактну інформацію для вирішення виниклих питань безпосередньо з покупцем.
Отримані відомості також можуть бути використані для ведення статистики по обробці географії користувачів і т. Д. Подібна статистика носить зведений характер і не містить, імен, прізвищ чи іншої персональної контактної інформації. Ні для яких інших цілей отримані персональні відомості не використовуються.
Потрібно відзначити, що якість і терміни виконання, що надаються нами,, безпосередньо залежить від достовірності, точності, і повноти - контактної інформації залишеної користувачами.

Висновок.
Інтернет-магазин " Eau De Parfum " є одноосібним власником всієї інформації, зібраної на цьому сайті. Ми не передаємо будь-які відомості стосуються конфіденційної інформації про наших користувачів, а так само не надаємо їх в користування третім особам.