Об`єм :100 ml
Стать :для чоловіків
Класифікація :Нішева
Тип :Парфумована вода
Рік створення :2015
Групи ароматів :Східні, Деревні
Базові ноти :Пачулі, Сандал, Шкіра
Середні ноти :Ладан, Амбра (бурштин), Лабданум
Верхні ноти :Берегомет, Орегано (Материнка), Перець
Країна ТМ :ОАЕ
Парфумерна вода Amwaj Enter World втілює суть таємниці та спокуси. Бренд Khalis Perfumes упродовж понад 10 років створює вишукану парфумерію, що обволікає затишним теплом і відтворює атмосферу чарівності. Ці чоловічі парфуми, як унікальний ольфакторний еліксир, підносять власника до нових відкриттів і захопливих пригод. Досліджуйте його чарівні ноти, здатні ідеально доповнити як образ, і насолоджуйтеся життям!
Початкова нота не потребує багато часу на розкриття і пропонує насолодитися тріо з повітряного бергамота, пряного орегано і приємно пікантного перцю.
Нота серця: В ольфакторній кульмінації естафету перебирають акорди мінеральної амбри, лабданума, бальзамного, протяжного ладану й опанакса.
Кінцева нота створює чуттєвий, розкішний шлейф із відтінків олійних пачулів, солодкого, екзотичного сандалу і теплої шкіри.
Аналог AMOUGE INTERLUDE
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!