Kenzo 7:15 AM In Bali
Як дізнатися справжню жінку? Просто погляньте їй в очі. Її погляд не тільки з легкістю може миттєво спопелити будь-якого чоловіка вогнем бажань, але також заморозити його байдужістю. Справжня жінка – володарка унікальною парфюмированной води Kenzo 7:15 AM in Bali.
Тонкі нотки квітів жасмину, аромат ніжною, схожою на шовк, орхідеї і чарівною слідкувати-терпкою ванілі переносять в незабутню казку екзотичних островів, де ви, в оточенні дерев з соковитими фруктами, на березі безкрайнього океану.
Володарка аромату пахне ранньою весною, її квітково-фруктової свіжістю, теплотою яскравого денного сонця. Це – пробудження рано вранці в передчутті чудес майбутнього дня. Це – купання в еліксир вічної молодості, коли відчуваєш повний заряд активності і енергії, який супроводжує весь день. Це – впевненість в собі і гармонія із зовнішнім світом.
Дата випуску: 2008
Країна-виробник: Франція
Пол: жіночий
Класифікація аромату: квіткові, фруктові
Початкова нота: грейпфрут, маракуйя
Нота " серця ": орхідея, жасмин самбак
Кінцева нота: ваніль
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!