Дата випуску: 2013 р
Призначення: жіночий |
Аромати: квіткові | деревно-мускусні |
Основа: шипшина |
Нота " серця ": болгарська троянда | рожевий перець | неролі |
Шлейф: мускус | пачулі | кедр |
Характеристика: свіжий | жіночний | витончений |
Флакон: Флакон такої ж за формою, як і у інших видань з лінії, відрізняється відтінок, він відображає характер аромату – свіжий, сяючий
Витончений і вишуканий Pleats Please L'Eau гармонійно доповнив колекцію квіткових ароматів ISSEY MIYAKE. Композиція відрізняється неймовірною легкістю і чистотою, що символізують жіночність і ніжність. Аромат відкривається нотами нирок шипшини, в серці композиції болгарська троянда, рожевий перець і неролі. Базові ноти: білий мускус, пачулі, кедр. Критики назвали нову композицію акварельного, вона така ніжна і чиста.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Первый флакон Pleats Please Leau достался мне в подарок от крестной, ну а второй купила себе в понедельник сама и уже гордо его начала! Безумно нравится эта розово-зеленая смесь женственности и породистости, она открывает мне меня саму заново!!!
Первое что хочется отметить говоря про духи Issey Miyake Pleats Please Leau, это то что в них много проладного горного воздуха и чистого объема. Зимой подобные вещи не очень хороши, от них становится еще холоднее, а летом они дают приятное ощущение прохладного душа, поэтому рекомендую!