Об`єм :0.5 ml
Стать :унісекс
Вид парфумерії :Пробник (до 3 ml)
Класифікація :Нішева
Тип :Парфумована вода
Рік створення :2016
Групи ароматів :Фужерні, Фруктові
Базові ноти :Східні Ноти, Ваніль, Амбра (бурштин), Мускус
Середні ноти :Деревні Ноти, Кедр, Сандал
Верхні ноти :Інжир, Молоко
Країна ТМ :Франція
Яскравий, темпераментний, спонтанний і авантюрний унісекс аромат, випущений в 2016 році, для впевнених, самодостатніх, цілеспрямованих і енергійних людей, що цінують життя і кожне її мить. Парфуми належить фужерні-фруктової групи ароматів, дихає благородністю і уособлює успіх. Це чудовий варіант парфуму для вечірніх виходів і прохолодної погоди, абсолютно по-різному розкривається на чоловічий і жіночій шкірі, нота за нотою передаючи все перевагу аромату.
Знайомство з ароматом починається з міцних обіймів терпкувато-солодких, зелених нот плодів і листя інжиру, прикрашених пікантною насолодою фігового нектару. Центр парфумерної композиції скомбінований з впізнаваною терпкості глоду, надихаючих, тонких квіткових акцентів, благородного, деревного тепла і бальзамних, лісових, смолистих нюансів цінних порід деревини кедра і пряного сандалу. Спокусливий, чарівний шлейф, витканий з дорогоцінної, бурштинової амбри, пікантного мускусу і грайливою солодкої ванілі, наділяє свого володаря яскравою індивідуальністю.
Теплом і затишком чарівний, довгий, що запам'ятовується шлейф, витканий з деревне акордів кедра, пачулі, дубового моху, мускусу і сірої амбри.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!