Об`єм :100 ml
Стать :для жінок
Вид парфумерії :Тестер
Класифікація :Елітна
Тип :Парфумована вода
Рік створення :2013
Групи ароматів :Квіткові, Фруктові
Базові ноти :Слива, Сандал, Мускус
Середні ноти :Вишневий цвіт, Півонія, Роза
Верхні ноти :Апельсин, Берегомет, Рожевий перець
Парфумована вода Floris Cherry Blossom – ольфакторне посвячення багатовікової традиції «ханами». У Японії прийнято влаштовувати пікніки під деревами сакури, милуючись ніжними хмарами вишневого кольору та його тонким ароматом, що витає у повітрі. У тіні дерев близькі люди обідають та п'ють саке. Квітково-фруктова композиція – свіжа, тепла, сяюча та інтригуюча.
Верхні ноти відкриваються іскристим цитрусовим сплеском: ароматний апельсин і освіжаюча терпкість бергамота обрамляються теплим, терпким рожевим перцем.
Ноти «серця» — це розкішний букет, в якому зібрані ніжний і чарівний вишневий колір, багатогранний османтус з фруктовими, шкіряними і квітковими відтінками, півонія, що обволікає, і тендітна, але разом з тим велична троянда.
Базові ноти завершують звучання композиції, огортаючи бархатистим шлейфом. Він витканий з акордів чарівного мускусу, дорогоцінного сандалового та теплого сливового дерев.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!