Навесні 2014 року дизайнерський дует DSQUARED ² представляє нову версію свого дебютного і найпопулярнішого аромат для чоловіків, He Wood 2007 року. Видання, назване Intense He Wood, створено для сучасного героя, який живе у великому місті, і що мріє про злиття з природою. Аромат описується як елегантний, витончений і сильний.
Натхненна втечею з міста на природу і мрією про свободу композиція складається з елементів " повітря ", " води " і " дерева ". Повітря представлений мускусними відтінками, доповненими амброю і ялицею. Вода відтворюється за допомогою кристалічного ладану, прозорого акватичні акорду і листя і квітів фіалки. Деревну складову композиції втілюють багаті, чуттєві і таємничі ноти гваякового дерева, сандалу, ветівера і кедра.
Флакон нового аромату створений з канадської червоної вільхи. Завдяки натуральному малюнку деревини кожен флакон індивідуальний. Аромат доступний в обсягах 50 і 100 мл в концентрації Eau de Toilette.
Спец ціна 9068 грн
Для постійних покупців діють спеціальні ціни! Увійдіть - і купуйте товари по Спец. Ціні!
Чим більша сума Ваших покупок - тим нижче Спеціальна Ціна. Детальніше про знижки
Відгуки Dsquared2 Intense He Wood - туалетна вода - 100 ml(2)
Відгуки проходять модерацію і будуть опубліковані після перевірки! Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Якщо у вас є які-небудь питання по даному товару - задавайте їх тут
Илья 2015-12-30
Відгук про Dsquared2 Intense He Wood - туалетна вода - 100 ml
Магазин просто супер! Выручили в Новый Год.
Всем рекомендую. Товар 100% оригинал, работа с клиентом на высоком уровне!
Однозачно буду сотрудничать дальше.
Анна 2015-11-25
Відгук про Dsquared2 Intense He Wood - туалетна вода - 100 ml TESTER
Мужу всегда покупали Dsquared 2 He Wood, решили попробовать что-то новенькое. Запах очень стойкий, мужественный а самое главное - не "попсовый".Очень довольны выбором!!!
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
Магазин просто супер! Выручили в Новый Год. Всем рекомендую. Товар 100% оригинал, работа с клиентом на высоком уровне! Однозачно буду сотрудничать дальше.
Мужу всегда покупали Dsquared 2 He Wood, решили попробовать что-то новенькое. Запах очень стойкий, мужественный а самое главное - не "попсовый".Очень довольны выбором!!!