Ви віддаєте перевагу бачити це життя в яскравих і насичених тонах? Ви любите екзотику і маєте невтомну спрагу до пригод? Ваша душа співає, варто вам відчути ніжний аромат живих квітів і стиглих фруктів? В такому випадку вам найкраще підійде парфумована вода CA VA Pink від Cindy Crawford. Пахощі даного парфуму виділяє легкість, воно подібно річному вітерцю, пронизаному фруктово-квітковими ароматами.
Строката парфумерна мозаїка від всесвітньо відомої моделі викладена переважно з частинок елегантного лотоса, який дарує довгоочікуваний спокій і умиротворення. Її верхній елемент побудований з більш солодких складових: стиглого мандарина, просоченого спекотним сонцем, і дивовижного плоду лічі.
Витончене післясмак, залишене парфумом GA VA Pink, гідно найвищих похвал, воно відображається в пам'яті ноткою бергамота, пробуджуючи найяскравіші і приємні спогади.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!