0 голосів
Парфуми витканий з гармонійного контрасту динамічних і свіжих запахів з насиченими і теплими, ультрасучасними і класичними нотами. Ароматична композиція складається із зелених, деревних акордів, освіжаючих, бадьорять і наштовхують на філософські роздуми.
Верхня нота твору представлена благородним горіхом в ореолі бергамота, лаванди і мандарина. Середня нотка – неповторною жимолость і сандалом. А основою композиції є вишуканий янтарний мускус, шкіряні нотки і ветивер. Потужний і чуттєвий аромат для сильних, харизматичних і впевнених у собі особистостей.
Дата випуску: 2014
Виробник: Christian Gautier (Франція)
Зроблено в: Франція
Пол: чоловічий
Класифікація: деревне, мускусний
Початкова нота: Мускатний горіх, Квітка Бергамота, Мандарин, Лаванда
Нота " серця ": Жимолость, Гвоздика, Сандал
Кінцева нота: Шкіра, Пачули, Бурштиновий мускус, Ветивер
(на 2016-07-19)
(на 2025-07-18)
(на 2016-07-19)
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!
В принцыпе нормально. Пшикаюсь по три раза справа и слева и так хожу себе до вечера и нормально пахну -не то что некоторые.
Мне вода понравилась, приятная и достаточно хорошо пахнет, правда не держится более пяти часов но чепуха, за такие деньги нормально.
Пафосная сильно, для такой воды нужен белый костюм, клетчатый шарф и ботинки из крокодайла... Люблю им пользоватся, но только в особые дни.