Середні ноти :Геліотроп, Герань, Іланг-Іланг, Роза
Верхні ноти :Неролі, Берегомет, Персик
Країна ТМ :Великобританія
UEFA Champions League Dare Edition — яскравий, освіжаючий і енергійний чоловічий ароматичний парфум, випущений в 2019 році під маркою американського бренду спортивної моди Adidas. Композиція продовжує колекцію UEFA Champions League, присвячену футболу і Всесвітньої федерації футболу УЄФА.
Парфуми прагне передати справжній змагальний дух футболу і кожної людини як переможця. Вона відображає ентузіазм, дух суперництва, витривалість, стратегію і силу гравців і схвильованість стежать за грою вболівальників на трибунах.
Звучання ароматичної композиції починається з майже крижаний свіжості запашної м'яти, яка в серцевому акорді трансформується в пряно-перцеві відтінки герані, аромат лаванди і гіркувато-цитрусові нюанси кардамону. Завершуючи звучання, парфум дарує пряність листя пачулі і волого-деревні, трохи землисті відтінки ветівера, що нагадують про запах футбольного поля.
Всі коментарі, які не стосуються відгуків про товар, будуть видалені!